Kurucudan Mesaj

Kurucunun Mesajı;

Gayrimenkul, bir yerden bir yere götürelemeyen, taşınamayan mal veya taşınmazlar olup sabittirler. Oysaki gayrimenkul sektörü, kendini yenileyen, dinamik bir yapıya sahiptir. Büyüyen, gelişen, değişen herşeyin de beraberinde yeni zorluklar doğurması kaçınılmazdır.

Gayrimenkul sektörünün lokomotifi olan inşaat sektörü ile ortaklaşa projeler geliştirmek üzere, alt yapısı güçlü, doğru kişilerle, doğru zamanda ve doğru yerde, dürüst bir ticari faaliyet gerçekleştirirken, felsefemiz “Kazandıkça Paylaş, Paylaştıkça Kazan” olacaktır.

Kazanç sadece maddi kaygı ile düşünülürse, gelip geçici olan bu maddi dünyada yeni nesillere bırakacağımız sadece maddi kazanımlarımız olacaktır ve onlar da bir gün tükenecektir. Biz gerek hayata bakış açımızla, gerekse de kurumsal anlayışımız olarak, hem çalışanlarımıza mutlu, huzurlu bir yaşam sağlamak hem de müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet vermeyi amaç ediniyoruz.

Tüm ofislerimiz herkese her zaman açıktır ve dilediğiniz zaman her türlü görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Gelişime açık, özgüveni yüksek, işletmemizi kendi işletmesi olarak görebilecek çalışma arkadaşlarına her zaman fırsat vermekteyiz. Dilediğiniz bir zaman size en yakın ofisimize gelerek bizi tanıyabilirsiniz.

Ünal İSOT
Kurucu

Misyonumuz

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için, sahip olduğumuz değerleri ve imkanları son derece verimli kullanarak, gerek çalışanlarımız gerekse de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim için önceliklidir. Amacımız, ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanında, huzur ve refahı da arttırmaktır. Sektörün yanlış uygulamalardan arındırılması, yerli yatırımcının önünün açılarak müşterilerimizin de daha güvenilir alış-veriş gerçekleştirebilmeleri için gerekli ortamın hazırlanması işletme misyonumuzdur. Göstergelerimiz ana hatları ile:

  • Girişimci, paylaşımcı ekip ruhu ile öz güven anlayışını aşılamak,
  • Türkiye’de gayrimenkul danışmanı denilince emlak komisyoncusu izlenimini silmek,
  • Gayrimenkul danışmanına, zamanı ve parayı çok iyi kullanmasını sağlayacak eğitimler vererek yatırımcılarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktır.

Vizyonumuz

Erinç Gayrimenkul A.Ş., müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını,sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelerle uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.